sadsad x
asdasd
Burçlara Göre Hangi Gelinlik Seçilmeli?

Burçlara Göre Hangi Gelinlik Seçilmeli?

16 Ağustos 2020

Hayatımızdaki birçok şeye yön veren burçlarımız, giyim tarzımızı da büyük oranda etkiliyor. Giyim zevkimize de yansıyan burç özelliklerimiz tarzımızın belirlenmesinde de rol oynuyor. Bazen önemli günlerde giyeceğimiz kıyafete karar vermekte zorlanabiliriz. Özelliklede hayatımızın en mutlu gününde giyeceğimiz gelinliği seçmek, modele karar vermek zor olabilir. Peki bu süreçte burcunuzun size rehberlik etmesine ne dersiniz? Gelinlik seçiminde de burçlarımızdan etkilene biliyoruz. Ruh halimizi, kişiliğimiz etkileyen burçlarımız aynı zamanda görünüşümüzü de etkiliyor. Saç modelimizden, aksesuarlarımıza, ayakkabı seçiminden makyaj tarzımıza kadar burçlarımızın özelliğini taşıyoruz diyebiliriz. Peki burçlara göre gelinlik 2021 senesinde nasıl olacak merak ediyor musun? Hangi burç hangi gelinlik modeli tercih eder birlikte göz atmaya ne dersin? İşte o zaman sizler için hazırladığımız burçlar ve gelinlik modelleri yazımız.

Koç Burcu Gelinlik Modelleri

Cesur, iddialı ve girişimci kişiliğini tarzına yansıtan koç kadını girdiği ortamda abartısız şıklığı ve zarafeti ile dikkat çekmeyi sever. Yalın hatlara sahip, farklı kumaş dokusu ve minimal detayları ile ön plana çıkan modeller tercih eder. Kendine güvenen duruş sergileyen koç burcu gelinlik modelleri şıklığından taviz vermeyen daha sade modellerdir diyebiliriz.

Oleg Cassini Koç Burcu Gelinlik Modelleri

Boğa Burcu Gelinlik Modelleri

Güzelliğe çok önem veren boğa kadını aynı zamanda abartıdan uzak sade modelleri tercih ederken kalite onlar için en önemli etkendir. Kadınsı modelleri tercih eden boğa burcu kadını için sırt ya da göğüs dekoltesi vazgeçilmezdir. Zarif işlemelere sahip vücuda oturan gelinlikler boğa burcu gelinlik modelleri arasındadır.

Oleg Cassini Boğa Burcu Gelinlik Modelleri

İkizler Burcu Gelinlik Modelleri

Değişken ruh hali ve çok yönlü karaktere sahip ikizler kadını dikkat çekici, modern tasarımlardan hoşlanır. Aynı zamanda rahat ve şık olmak ister. Çeşitliliği ve farklı olmayı seven ikizler kadını klasik modellerden uzak durur. Bu yüzden ikizler burcu gelinlik modelleri arasında takılıp çıkartılabilen etekler ya da kollar dikkat çekmektedir. Farklı ve sıra dışı olmayı seven ikizler kadını için beyaz bir smokin de tercihleri arasında olabilir.

Oleg Cassini İkizler Burcu Gelinlik Modelleri

Yengeç Burcu Gelinlik Modelleri

Hassas ve duygusal karaktere sahip yengeç kadınına gelinlikte de romantik detayları olan modeller yakışır. Tül, saten, şifon ve dantel kumaşlar ile tasarlanmış retro ve vintage tasarımlar yengeç burcu gelinlik modelleri arasındadır. Uğurlu taşı inci olan yengeç kadını bunu kullanacağı zarif ve minimal aksesuarlarına yansıtabilir.

Oleg Cassini Yengeç Burcu Gelinlik Modelleri

Aslan Burcu Gelinlik Modelleri

Aslan burcu gelini asla düz ya da sade modeller tercih etmez. Cesur ve enerjisi yüksek Aslan kadını gelinlikte de gösterişli modeller tercih edebilir. Hacimli etekler, dikkat çekici detaylar ile göz kamaştırmak ister. Işıltılı tüller, işlemeli danteller ya da parlak satenler Aslan burcu gelinlikleri için çok uygundur.

Oleg Cassini Aslan Burcu Gelinlik Modelleri

Başak Burcu Gelinlik Modelleri

Hayatının her alanında oldukça detaycı olan başak kadını gelinlik seçiminde de aynı hassasiyeti gösterir. Şık detayları olan ince işçiliğe sahip kusursuz bir gelinlik tercih eder. Net hatlara sahip bir gelinlikte minimal zarif detaylar arar. Saten ya da şifon kumaştan tasarlanmış klas gelinlikler başak burcu gelinine hitap edecektir.

Oleg Cassini Başak Burcu Gelinlik Modelleri

Terazi Burcu Gelinlik Modelleri

Çocukluğundan beri gelinliğini hayal eden terazi kadını gelinliğinde romantik detaylar aradığı gibi prensesi andıran kabarık modeller tercih edebilir. İnce bir zevke sahip terazi gelini uzun kuyruklu balo tipi modellerden hoşlansa da abartılı bir model tercih etmez.

Oleg Cassini Terazi Burcu Gelinlik Modelleri

Akrep Burcu Gelinlik Modelleri

Gizemli dekoltelerden hoşlanan akrep kadını feminen modeller tercih edebilir. İllüzyon yaka detaylı dekolteler, korse etkili üstler ve vücuda oturan modeller akrep kadını gelinliğini yansıtacaktır. Ayrıca cesur yırtmaçlar akrep burcu gelinlik modelleri arasında aranan detaylardan olabilir.

Oleg Cassini Akrep Burcu Gelinlik Modelleri

Yay Burcu Gelinlik Modelleri

Özgürlüğüne ve rahatlığına düşkün yay burcu gelinlik seçiminde de tüm gece özgürce dans edebileceği hafif ve rahat modelleri tercih eder. Uçuşan tüller ve şifonlar tamda yay burcu gelinlik modelleri arasındadır. Özgür ruhlarına hitap eden volan detaylı ,ince askılı bohem tarz gelinlikler yay burcu için ideal olacaktır.

Oleg Cassini Yay Burcu Gelinlik Modelleri

Oğlak Burcu Gelinlik Modelleri

Ciddi ve kendine güvenen duruşu ile oğlak kadınları sezon trendlerinden sade ve yalın saten gelinlikleri tercih edebilir. Geleneksel modellerden vazgeçmeyen oğlak burcu hafif kabarık, dantel detaylı, V yakalı modellerden hoşlanacaklardır. Oğlak burcu gelinliği daha klasik bir duruş sergileyecektir.

Oleg Cassini Oğlak Burcu Gelinlik Modelleri

Kova Burcu Gelinlik Modelleri

Yenilikçi ve sıra dışı olmayı seven kova kadınları sezon trendlerinden kabarık balon kolları ve seksi düşük omuz yaka gelinlikleri tercih edebiliriler. Ayrıca uçuşan tül etekli gelinlikler neşeli ruhlarına hitap edecektir. Farklılığı seven kova kadını fiyonk detaylarından hoşlanabilir.

Oleg Cassini Kova Burcu Gelinlik Modelleri

Balık Burcu Gelinlik Modelleri

Sonsuz aşka inanan ve burçlar aleminin en romantik burcu olan balık kadını gelinlik seçimde de abartıdan uzak, zarif detaylara sahip modelleri tercih edebilir. Ruhunun romantikliğini yansıtan pastel tonlar, fırfır detaylı kollar ve uçuşan tül etekler balık burcu kadının kendisini masal prensesi gibi hissettirecektir.

Oleg Cassini Balık Burcu Gelinlik Modelleri

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.