Bugün Bizim Düğün Günümüzdü

Bugün Bizim Düğün Günümüzdü

15 Nisan 2020

Sebep ne olursa olsun, düğünü ertelemek ve o büyük gün için biraz daha beklemek zorunda kalmak, eminiz ki tüm çiftler için çok zor bir süreçtir. Aylar öncesinden belirlediğiniz düğün tarihinizin belki de farklı anlamları da vardı sizin için. Hatıralarda kalacak, hiç unutulmayacak bir tarih seçmiştiniz belki de…

Ertelenen Düğün Gününe Özel Aktiviteler

Ve o gün geldiğinde, "Bugün bizim düğün günümüzdü" diyerek, hüzünlenebilirsiniz ama size bir önerimiz var! O günü üzülerek geçirmek yerine, hatıralarınızda hep gülerek hatırlayacağınız anlamlı bir güne dönüştürmeye, kutlamaya ne dersiniz? İşte size o günü unutulmaz kılacak farklı aktiviteler ile ilgili birkaç ipucu.

Aşk Mektuplarınızı Okuyun

Evlerimizde olduğumuz şu günlerde bazı çiftler bir arada olabildikleri gibi bazı çiftler kendi evlerinde, birbirinden uzak kalmış olabilirler. Her nerede olursanız olun, güne aşk dolu mesajlar ile başlayabilirsiniz. Hatta daha önceden birbirinize yazıp verdiğiniz, sevginizi anlatan mektubu birlikte okuyabilirsiniz. Sizce de çok güzel bir hatıra olmaz mı?

Ertelenen Düğün Gününe Özel Aktivite Aşk Mektubu

Düğün Pastanızı Kendiniz Yapın

Bir düğünün olmazsa olmazı, hiç şüphesiz tatlı mı tatlı pastalardır ve belki de düğün pastanızın nasıl olacağına çoktan karar vermiştiniz. Çikolatalı ya da meyveli, nasıl olursa olsun… Peki, o gün kendi düğün pastanızı yapmaya ne dersiniz?

Düğün Pastanızı Kendiniz Yapın

O güzel pastayı tatmak için daha fazla beklemenize gerek yok. Tadının nasıl olduğu, nasıl gözüktüğü hiç önemli değil çünkü aşk ile yapılan her pasta güzeldir.

Düğün Fotoğraflarınızı Kendiniz Çekin

Özel bir günü, keyifli bir anı ölümsüzleştirmenin en güzel yolu fotoğraflar değil midir? Ayrıca hoş giyinmek için de oldukça anlamlı bir bahane! Gelin adayı için beyaz bir elbise, damat adayı içinse bir gömlek ve bir papyon harika fotoğraf kareleri için gayet yeterli olacaktır.

Düğün Fotoğrafınızı Kendiniz Çekin

Belki bir arkadaşınız ya da bir yakınınız gerekli mesafeleri koruyarak fotoğrafınızı çekebilir. Akıllı telefonlar ya da fotoğraf makineleri ile kendi kendinizi de çekebilirsiniz. İnanın, yıllar sonra bu fotoğraflar yüzünüzde büyük bir gülümseme yaratacaktır.

Birlikte Geçirdiğiniz Günleri Hatırlayın

Birlikte ne çok şey yaşadınız, ne kadar güzel anılar biriktirdiniz… En güzeli de ilk tanıştığınız gün değil midir? O günleri tekrar hatırlamak, hatırlatmak hoş olmaz mı?

Konuşulacak, anlatılacak ve hatırlanacak ne çok şey var değil mi? Gittiğiniz ilk restoran, birlikte seyrettiğiniz ilk film, el ele yaptığınız ilk yürüyüş ve heyecan dolu evlilik teklifi anınız... Tüm bunları hatırlamanız oldukça değerli.

Ertelenen Düğün Gününe Özel Aktivite Yeni Balayı Rotası

Yeni Balayınızı Planlayın

Düğününüz ile birlikte belki de hayalini kuruduğunuz balayınız da ertelendi ya da tamamen iptal oldu. Hadi, bunu avantaja çevirin! Yeni balayı rotanızı belirlemek, gitmek istediğiniz yerle ilgili araştırma yapmak, mutlaka görülmesi gereken yerleri, mutlaka tadılması gereken yemekleri belirlemek belki de ön rezervasyon yapmak çok hoş olmaz mı?

Birlikte Sevdiğiniz Yemekleri Yapın

Belki de ikinizin ortak olarak en sevdiği yemeği ya da aperatifi düğün menünüze eklemiştiniz. O zaman o güzel yemeği yapmak ve tatmak için en doğru gündesiniz.

Birlikte Sevdiğiniz Yemekleri Yapın

Çok iyi bir aşçı olmanıza gerek yok. Açın interneti ve birinden lezzetli tarifler içerisinden en sevdiğinizi seçin. Emin olun, hiç zor olmayacak. Hatta bunu sizden uzakta olan sevgilinizle online yapmaya ne dersiniz?

Sevdiklerinizle Aynı Tatları Paylaşmak

En sevdiğiniz yemeğin ya da kokteylin tarifini sevdikleriniz ile paylaşmaya ve onları da aynı tarifi yapmaya davet etmeye ne dersiniz?

Kokteyl Yemek Tarifi Paylaşın

Görüntülü görüşmeler sayesinde sanki hep birlikte aynı masadaymış gibi aynı yiyecekleri, içecekleri tadıyor olmak ve mutluluğunuza kadeh kaldırmak hoş olmaz mı?

Düğününüz İçin Seçtiğiniz Müzikleri Dinleyip, İlham Almak İçin Farklı Düğün Videoları İzleyin

Birlikte seçtiğiniz tüm düğün müziklerini bugün dinleyebilirsiniz. Bu şekilde hem harekete geçmiş olacaksınız, hem de o gün için özenle seçtiğiniz müziklerle keyif dolu dakikalar geçirebileceksiniz.

Düğün Videoları İzleyin

Kendi düğün videonuz için biraz daha beklemeniz gerekse de ailelerinizin, arkadaşlarınızın düğün videolarını seyretmek keyifli vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Geçmişi ve neşe dolu anları hatırlaya, gözden kaçan detaylara birlikte gülmeye, hatta kendi düğünüz için aklınıza gelmemiş birçok konuda ilham alarak gününüze renk katmaya ne dersiniz?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.