sadsad x
asdasd

OLEG CASSINI 2022 TRENDLERİNİ BELİRLEDİ

Farklılığın göz alıcılığa, bir arada olmanın en iyi anlara dönüştüğü 2022’de neşe ve aşk ön plana çıkarken Oleg Cassini 2022 yılını aşkın en neşeli hali olarak ilan ediyor. Yeniden bir araya geldiğimiz bugünlerde birliktelik daha da anlam kazanırken, düğünlerin coşkulu ezgisi etrafı sarıyor.

Modern tasarımların elegan görünümlerle birleştiği bu senede sürprizlerle dolu tasarımlar bir adım öne çıkıyor. Aşkın ve kutlanacak tüm anların markası Oleg Cassini, zarafeti ve cazibeyi 2022 yılında da DNA’sına kodluyor.

"2022 yılı gelinlik trendleri neler?" diye soran gelin adayları için en yaratıcı çözümleri kendine has tasarımlarıyla sunan Oleg Cassini, gelin adaylarına özgünlüğü ve göz alıcılığı vadediyor.

PASTEL TONLAR, BÜYÜLÜ RENKLERLE CESUR DANS

Bir düğün şenliği gibi bir araya gelen kumaşlar, dokular, fırfırlar ve çiçekler 2022 gelinlerini özgürleştiriyor. Pastel tonların cesurca kullanıldığı gelinliklerde vücudu saran kalıplar öne çıkıyor. Yaratıcı ve canlı stiller için beyaz ve tonlarının yanı sıra farklı renk tonlarında cesur gelinlikler 2022 yılında öne çıkıyor. Oyuncu ve farklı olmayı seven gelinler bu sene pastel renklerin büyülü dünyasıyla aşkı kutluyor.

KABARIK KOLLARLA ROMANTİK ETKİ

Viktoryen bir duruşu temsil eden kabarık, tül kollar sade bir görünüme tek başına ihtişamlı bir duruş kazandırıyor. Korse etkisiyle vücudu tamamen saran gelinliklere, A kesim etekler eşlik ediyor. Kabarık kolların yardımıyla asimetrik bir görünüm sağlayan bu romantik kalıplar gösterişli romantizm çağının kapılarını yeniden çalıyor.

ÇİÇEKLERİN TRANSPARAN OYUNU

Korseler, gelinliklerde bedeni kusursuzca vurgulayan bir tasarım objesi olarak bu sene de karşımıza çıkıyor. Geleneksel gelinlik siluetlerine saygı gösterirken, mükemmel duruşun da mimarı olan korseler, cazibesi yüksek modern çağın saray kadınlarını yaratıyor. Hem oyuncu hem de masum görünümler yaratan çiçek motifleriyle işlenen korselerde transparan etki 2022 sezonunda öne çıkıyor. Korsenin transparan kullanımıyla cazibesi yükselen gelinliklerde masumane duruş etek kısımlarında bolca kullanan tüllerle sağlanıyor ve ahenkli bir uyum yakalanıyor.

TERS KESİM OYUNLARIYLA MODERN ETKİ

Gelinliklere farklı ve yenilikçi bir yorum katan cut-outs stiller, 2022 yılının modern ve cool gelinlerini yaratıyor. İmza niteliğinde kullanılan cut-out formlarda sofistike ve çağdaş gelinlerin stilini keşfetmek mümkün. İki parçanın bir arada kullanılmasıyla yaratılan modeller 2022 gelinlik trendlerinin en modernlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

ROMANTİK MASAL KAHRAMANLARI

Aşkı ve romantizmi geçtiğimiz yıllardan daha fazla sahiplenerek, kendini bu iki duygunun yılı olarak belirleyen 2022’de; incecik danteller, tüller, romantik kollarla birlikte kullanılıyor. Gelin adaylarını kendilerini hiç olmadığı kadar masalsı hissettirecek kalıplar bu sene maksimal eteklerle birlikte daha da dikkat çekiyor.

ÇİÇEK AÇAN GELİNLİKLER

Botanik bahçesinden ilham alan çiçekler gelinliklere bahar havasını getiren taze bir nefes gibi. Üç boyutlu ya da baskı motifli çiçekler 2022 gelinliklerinin vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor. Gelinliği adeta üç boyutlu bir sanat eserine dönüştüren çiçek formları aşkın zarafetini ve yeniliğini vurguluyor.

KESKİN KARE YAKA

90’lı yılların trendi, Rönesans ve Regency döneminin kare yaka detayları yeni formuyla geri dönüyor. Gelinliklere asil bir duruş kazandıran kare yaka detaylarına vücudu tamamen saran çiçek işlemeli göğüs detayları eşlik ediyor. Asil olduğu kadar romantik bir görünüm elde eden kare yaka, boyun bölgesinin güzelliğini muazzam bir biçimde gözler önüne seriyor.

CESUR VE OYUNCU DERİN YIRTMAÇLAR

Cesur adımların mimarı olarak adlandırdığımız yırtmaçlar 2022 gelinlik trendlerinde yerini almaya devam ediyor. En sade siluete bile çekicilik katan yırtmaç detayı cesur ve oyuncu gelin adaylarının radarında olacak.

MULTİFONKSİYONELLİK

Dikkat çekici kabarık kolların trend olduğu 2022’de kollara yenilikçi bir dokunuş olarak karşımıza çıkan takılıp çıkarılabilir tasarımlar gelin adaylarına farklı iki stil vaad ediyor. 2022 yılının en çok konuşulacak trendi olan multifonksiyonellik hem sade hem gösterişli bir gelinlik tercih etmek isteyenler için iki farklı dünyayı bir arada sunuyor.

BİR TANRIÇA GİBİ SADE, BİR TANRIÇA GİBİ ŞIK

Adeta Helenistik dönemden çıkmış gibi dökülen modellere şifonun romantik ruh hali ekleniyor. Ortaya tanrıça zarafetinde sade ve bir o kadar da etkili görünümler çıkıyor. Yalın ve romantik görünümlere şifon etkisiyle birlikte katılan cazibeli ruh, derin yırtmaç etkisiyle birlikte daha güçleniyor. Hem stil sahibi hem de minimal görünmek isteyen gelin adayları için muazzam bir duruş yakalayan şifon gelinlikler şansı hak ediyor.

GÖSTERİŞLİ PELERİNLER

Omuzlardan dökülen uzun tüller ve maksimal bir görünümle gelin adaylarını kendi gecesinin kahramanına dönüştürüyor. Omuzdan süzülerek göz alıcı bir görünüm yakalayan pelerinler çıkarılarak dinamik ve hareketli ikinci görünüm de yakalamak mümkün oluyor.

VAZGEÇİLMEZ SOFİSTİKE SATENLER

Sadelik ve zarafetin temsilcisi yalın dokulu satenler, 2022 gelinliklerinde karşımıza çıkan en sofistike modeller arasında yerini alıyor. En sade tasarıma bile parlak dokusu ile görsel zenginlik katan saten kumaş, 2022 gelinlik trendlerinin başrol oyuncularından biri.

GİZEMLİ DEKOLTELER

Bir gelinliğin masumiyetine yakışacak şekilde tasarlanmış derin dekolteler, göz alıcı bir görünüm yaratarak asil gelinlerin tercihi oluyor. Romantik olduğu kadar cesur bir tavır sergileyen gelinlikler, modern dokunuşlarla zarif bir görünümün mimarı oluyor.

ASİL VE KLASİK UZUN KOLLAR

Tüm çağların en zarif görünümü olan danteller 2022 yılında da başrolde yerini alıyor. Kolu ikinci bir tel gibi saran danteller sezonun en zarif görünümünü yansıtıyor. Klasik seven gelinlerin sıkça başvurduğu uzun kollu gelinlikler yakaladığı romantik havayla, düğün gecesini eşsiz kılıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.