sadsad x
asdasd

OLEG CASSINI 2021 TRENDLERİNİ BELİRLEDİ

Umutla baktığımız 2021 yılına sayılı günler kala Oleg Cassini, günümüzün modern ve güçlü kadınlarına hitap eden 2021 gelinlik trendlerini belirledi.

Şüphesiz 2020, gelin adayları için bambaşka bir seneydi. Aşka evet demek için hazırlanırken dünyayı etkisi altına alan pandemi nedeniyle planların en fazla değişti yıl olarak kayıtlara geçti 2020. Şaşırtıcı olduğu kadar öğretici olan bir seneyi geride bırakırken, gelin ve damat adayları 2021 yılına “Aşk bize yeter.” diyerek hazırlanıyor. Uzun süren planlamaların yerini, kısa sürede hazırlanan eğlencesi bol evlilik seremonileri alıyor, hazırlanma stresinin yerine ise eğlence ve aileyle birlikte olmanın heyecanı alıyor. Bu tatlı heyecan ve hızlı düğünler evlilik trendlerini değiştirdiği kadar modaya da etki ediyor. Bu hızlı kültürel dönüşümde gelin adayları en özel günlerinden birine hızlı, modern ve şık şekilde hazırlanmanın arayışına girdi. Düğün hazırlıkları 2021 yılında altı aylık hazırlık süresinden iki aya indi; askıdan seremoniye gelinlik trendi yükselirken, Oleg Cassini doğadan aldığı ilhamı 2021 trendlerine bu kültürel metaforla uyguladı. Modernize edilen doğaya reverans sunan tasarımlar en yalın haliyle kadının “yaratıcı doğası” için tasarlandı.

2021 gelinlik trendleri özgür, yenilikçi ve kişiye özel tasarımlar ile dikkat çekmeye başladı. Oleg Cassini, günümüz gelinlik trendlerine modern, artistik ve çizgilerin dışında bir vizyon kazandırırken, profesyonel stil danışmanları ve uzman terzi kadrosu eşliğinde seçtiğin gelinliği sana özel olarak kişiselleştirebileceğin muhteşem bir koleksiyon hazırladı.

YENİ NESİL DANTELLER

Doğadan ilham alan bahar dalları, yaprak motifleri ve çiçek desenleri modern yorumları ile yeni nesil dantelleri oluşturuyor. Gelinliğine bahar tazeliğini getiren yeni nesil dantellerin farklı kumaşlar ile dansı sana eşlik etsin.

Yeni Nesil Danteller ile tasarlanmış modelleri ilk keşfeden olmak için şimdi kayıt ol.

ROMANTİK VE NOSTALJİK BALON KOLLAR

Gelinlikte kol detayının en romantik ve nostaljik yorumu olan göz alıcı balon kollar, bu sezon da dikkat çeken gelinlik trendlerinden. Farklı formlarda tasarlanan kollar bazen incecik tüllere eşlik eden ışıltılar, bazen minimal çiçek aplikeler ile tasarlanmış.

Yeni Nesil Danteller ile tasarlanmış modelleri ilk keşfeden sen olmak için şimdi kayıt ol.

70’LER RUHUNU YANSITAN FIRFIRLAR

Modanın ölümsüz oluşunun esintileri 2021 gelinliklerinde de kendini gösteriyor. 70’lerin özgür, cesur ve rahat havasını yansıtan volanlar ve fırfırlar günümüzün modern gelinleri ile buluşuyor. Ağırlıkla kol detaylarında gördüğümüz fırfır ve volanlar zaman zaman eteklerde de kullanılıyor.

70'ler ruhunu gelinliğine ilk taşıyan sen olmak için şimdi kayıt ol.

KUSURSUZ DURUŞUN MİMARI KORSELER

2021 senesinde de kusursuz duruşun mimarı korseler feminen ve zarif siluetler ile buluşuyor. Kusursuz bir duruş sağlayan balenler gelinliklerin yapı taşı oluyor. İster kumaşın içine gizlenmiş, ister transparan olarak kullanılan balenler, cesur ve feminen gelin adaylarının tercihi.

2021'nin öne çıkan trendi korseli gelinlik modellerini ilk keşfeden sen olmak için şimdi kayıt ol.

PARTİ ŞIKLIĞINI YANSITAN IŞILTILAR

Gündüz ya da gece fark etmeksizin ışıl ışıl parlayan kumaşlar veya işlemeli danteller ile tasarlanmış gelinlikler en sade törenleri bile parti havasına sokacak nitelikte.

Işıl ışıl parlayan gelinlikleri ilk deneyen sen olmak için şimdi kayıt ol.

MASUM VE DERİN DEKOLTELER

Bir gelinliğin masumiyetine yakışacak şekilde tasarlanmış derin dekolteli gelinlikler bu sene zarif ve çarpıcı bir detay olarak karşımıza çıkıyor.

Dekolteli modeller tam bana göre diyorsan koleksiyonu ilk keşfeden sen olmak için şimdi kayıt ol.

CESUR ADIMLARA EŞLİK EDEN YIRTMAÇLAR

Eforsuz, cesur şıklığın simgesi yırtmaçlar 2021 Oleg Cassini gelinlerinin cesur adımlarıyla buluşturuyor.

Bu senenin öne çıkan yırtmaçlı modellerini ilk deneyen sen olmak için şimdi kayıt ol.

COOL INCILER

İncilerin klasik gelinlerin tercihi olduğu günler geride kaldı, en modern biçimlerde yeniden yorumlanarak gelinlik detaylarını zenginleştiriyorlar. 2021 gelinleri için öne çıkan trendler arasında çoktan yerini alan inciler sadece gelinlikte değil aksesuarlarda da cool gelinlerin tercihi olacak.

Cool inciler 2021'nin en gözde trendleri arasında.... İnci ile zenginleştirilen tasarımları ilk keşfeden sen olmak için şimdi kayıt ol.

YALIN VE MODERN SİLÜETLER

2021’in dikkat çeken yalın ve modern gelinlikleri abartılı detaylardan uzak sade şıklığın birer simgesi olarak karşımızda. Satenin yalınlığı, şifon kumaşların dökümlü dokusu ile birlikte sade ve minimal olduğu kadar şık!

Yalınlık hiç olmadığı kadar moda, sen de yalın bir gelin olma hayali kuruyorsan koleksiyonu ilk keşfeden sen olmak için şimdi kayıt ol.

GÖSTERİŞLİ FİYONK

İri fiyonk detayları ile gelinliklerin arkası da önü kadar dikkat çekici hale geliyor. Takılıp çıkartılabilen fiyonklar gelinliklerin tamamlayıcısı kuyruklar haline dönüşüyor.

Fiyonklu tasarımlar tam bana göre diyorsan modelleri ilk deneyen sen olmak için şimdi kayıt ol.

BÜYÜLÜ PELERİN

Gelinliğin arkasından ya da omuzlarınızdan süzülen gösterişli pelerinler sofistike duruşu ile büyülü ve zarif bir tamamlayıcı olarak karşımıza çıkıyor.

Gelinliğinde tamamlayıcı unsurlar arıyorsan pelerinli modeller tam sana göre... İlk keşfeden sen olmak için şimdi kayıt ol.

MASKÜLEN DURUŞUN SİMGESİ SMOKİNLER

Klasikten sıkılan, stil sahibi kadınlara hitap eden maskülen duruşun simgesi beyaz smokinler, zarif ve modern detaylarla Oleg Cassini 2021 koleksiyonunda ön plana çıkıyor.

Kuralları yıkmaya hazırsan smokin koleksiyonunu ilk keşfeden sen olmak için şimdi kayıt ol.

MİNİ ŞIKLIĞI

İster mini, ister diz boyu, ister düz saten, ister ışıl ışıl... Birbirinden farklı tasarımdaki kısa gelinlikler 2021 senesine damgasını vuracak.

Kısa gelinlik koleksiyonunu ilk keşfeden sen olmak için şimdi kayıt ol.

ROMANTİK GİZLİ MESAJLAR

Gelinliğine yada duvağına aşkınızı ölümsüzleştiren en duygu dolu sözcüleri işletin!

Aşkın gelinliğinin üzerinde yazsın istiyorsan, modelleri keşfetmek için şimdi kayıt ol.

BÜYÜLÜ RENKLER

Klasikliğin ötesine geçerek beyaz ve tonlarından uzaklaşan gelinlikler pastel renklerin büyülü dünyası ile buluşuyor.

Büyülü renkler ile düğün gününü renklendirmek istiyorsan koleksiyonu ilk keşfeden sen olmak için kayıt ol.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.